Kütmine Vaillant maasoojuspumpadega | Maasoojus

Täida kalkulaator

Vaata detaile ja maksumust

Räägi eksperdiga

Meile helistades saad suhelda küttesüsteemi asjatundjaga.

Vastame E-R 9-18.00

+372 680 9001

Maasoojus.ee on Vaillant ametlik partner ja garantii tööde teostaja.

Kütmine Vaillant maasoojuspumpadega

LOGO VAILLANT

Vaillant soojustehnika tehas on 140 aastat vana ja asub Saksamaal. Vaillant soojustehnika on üks väheseid millel on kleeps Made in Germany. Selline märk on väga rangelt kontrollitud. See eeldab, et kõik osad ja tehnika on tehtud Saksamaal. Mida teiste soojustehnika markide kohta õelda ei saa.  Iga Vaillant soojuspumpa on kontrollitud, testitud ja selle kohta on dokumentatsioon. Kui klient soovib seda näha siis saab selle saata kliendile.  Selline dokumentatsioon tagab erakordelt kõrge kvaliteedi.

made_in_germany-1024x389

Nüüd aga räägime naatukene Vaillant maasoojuspumbast lähemalt. Vaillant soojuspumbadel on ainulaadne Green iQ.  Mis on saanud väga kõrgeid auhindasid. Ja samuti tunnustust. Mida see Green iQ tähendab kliendile ?

Esmalt kui kuulsin, et soojuspumbal on Green iQ tegi selline asi väga palju nalja.  Soojuspump mis suudab analüüsida enda tegevust ja arvutab alati soodsama kütte graafiku. Tundus nagu mingi jutt ulmemaailmast. Kuid tänaseks võin väita, et sellel on tõepõhi taga. Olles enda maja peal testinud mõningaid maasoojuspumpasid siis veendusin õige pea, et soojuspump mis sai paigaldatud mõnda aega tagasi on tegelikult väga hea ja säästab teistega võrreldes tunduvalt rohkem. Kindlasti lugedes seda arvad, et tegemist on enda toote kiitmisega. Kuid tegelikult see nii ei ole. Kuna tegemist on minu enda majaga, siis olen seda dokumenteerinud algusest peale. Testmine kõik enda müüdavad soojuspumbad ennem enda peal ära, et saaks aru mis moodi käitub antud toode meie kliima tingimustes. Kus hommikul on -7 kraadi ja päeval on +5 kraadi. Siis sellised tingimused on rasked iga soojusspumba jaoks. Kuid nüüd aga lähemalt sellest müstilisest moodulist nimega Green iQ, tegemist on siis tõesti mooduliga mis analüüsib soojuspumba tegemisi. Ning alati kalkuleerib teie majale soodsama kütte lahenduse. Kuna Green iQ kontrollib soojuspumbal kõiki paisuventiile, kompressori rõhkusid jne, siis vastavalt nendest andmetest tulenevalt on soojuspumbale sisse programeeritud käsud arvutada alati soodsaim kütte lahendus. Näitena toon enda maja põhjal alguses kui soojuspump sai tööle pannud siis võivad tulla mõningad häired mis tulenevad sellest, et soojuspump ei tea ega tunne teie maja. Peale häiret teeb soojuspump korrektuurid ja hakkab uuesti tööle. Iga töötava tunniga soojuspump üritab alati paremini. Tavaliselt on selline sisseelmis aeg kuskil 3-5 kuud sõltub maja suurusest ja sõltub kui palju on kliendil toa termostaate. Kuigi tegemist on nii-nimetatud ON/OFF soojuspumbaga siis vaadates kuidas iga toodetud energia temperatuur ära kasutatakse on minu jaoks täiesti uskumatu. Mida see tähendab ? Näide: Kui soojuspumbal on vaja toota teie maja jaoks näiteks 30 kraadist sooja vett, et tuba oleks soe -17 kraadi juures. Kui soojuspump saavutab selle temperatuuri seiskub kompressor. Kuid kõik toodetud soojus lastakse ikka soojusbvahetisse nii kaua kuni iga kui viimane gramm temperatuuri on ära kasutatud. Soojuspump mängib nii kaua enda paisuventiilidega kui on kogu vajaliku temperatuuri ära kasutanud maja kütteks. Võrreldes teiste soojuspumpadega siis nendel sellist tehnikat peal ei ole. Kuna antud tehnoloogia on Vaillanti poolt patendeeritud.

Lisaks on Vaillant soojuspump ainulaadne ka selle poolest, et soojuspumbast saad paika keerata maja küttejagamise täpse liitrite hulga. Kui majal on antud näiteks 1500 l/h siis selle paika keeramisel soojuspump häälestab ennast teadmisega, et selle maja kõige kiirem voolu hulk on 1500 l/h. Nagu juba eelmainitud tekstist aru saite siis soojuspump kütab ja jälgib ise maija minevat temperatuuri ja majast tulevat temperatuuri.

Selleks, et soojuspumb töötaks tõrgeteta on Vaillant soojuspumpa paigaldunud voolu hulga mõõturid ja surve andurid nii maakontuuris kui ka maja kütte poole peal. Need kontroll mehanismid on vajalikud selleks, et soojuspumba siseseid sirkulatsiooni pumpasid säästa. Kui peaks midagi juhtuma kas maakontuuri või siis maja küttekontuuriga.

Kliendi turvalisus !
Vaillant annab kõigile enda soojuspumpadele kuni 10 aastase kompressori garantii. Teisele osadele 2 aastase teha täisgaratnii. Kuna kompressor on soojuspumba süda. Mõeldakse Vaillanti tehases alati kliendi tuvalisuse peale. Vaillant on eesmärgiks pannud, et soojuspump peab vastu pidama kuni 25 aastat.  Millest peaaegu poolele ajale juba antakse turvalisus.  Lisaks garanteerib Vaillant kuni 20 aastase varuosade kätte saadavuse.
Oleme koos Vaillanti tehasega Eestis välja töötamas ka ainulaadset kliendi programmi. Oleme enda kliendile pakkumas hooldus ja järelvalve teenust. Soetades hooldus lepingu saate enda valdusesse mooduli mis liidetakse teie Vaillant soojuspumbaga. Mida meie koos tehasega jälgime. Kui teie soojuspumbal peaks tulema mingi häire siis meie tehnikud kontrollivad selle esmalt kaugjälgitava mooduli kaudu ( saame teha seadistusi ja jälgida häireid kontoris olles, samuti näeb seda ka tehas ) . Kui teil peaks näiteks tekkima mure seadistusega siis saame selles teid aidata. Seadistame teie soojuspumba kaugühenduse abil ära. Kas pole mitte rõõmustav ja vabastav tunne kui teate, et keegi jälgib teie soojuspumpa alati. Meie tehnikud saavad koheselt e-kirja või sms kui teie soojuspumbaga peaks midagi juhtuma. Peale mida meie juba teile helistame.

Hetkel see süsteem juba töötab. Ning esimene õnnelik klient on juba sellise täisturvalisus lepingu juba sõlminud.

Vaillant mõtleb kliendi peale.

flexotherm-flexocompact

Need on vähesed näited mida Vaillant soojuspump suudab.
Küsi rohkem infot ja säästev soojuspumba lahenduse teie majale info@maasoojus.ee

Maasoojus OÜ
Kadaka tee 72A ruum 226
Tallinn 12618
tel. 680 9001

Share this warmth with your friends.Avalda arvamust või küsi eksperdilt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-gaMeilt saad tervikliku küttelahenduse, kuhu kuuluvad

• optimaalne projekt
• kindla garantiiga soojuspump
• vajaduse korral põranda- või radiaatorküttesüsteem ning
• oskuslik paigaldus

Vaillant Termolux Honeywell Systemkan Wavin