Kirjuta eksperdile

Räägi eksperdiga

Meile helistades saad suhelda küttesüsteemi asjatundjaga ega pea kartma müügihai rünnakut.

Vastame E-R 9-18.00

+372 680 9001

Maasoojus.ee on Vaillant ametlik partner ja garantii tööde teostaja.

Soojuspumba garantii on oluline!

Kas tead, milline on Sinu välja valitud soojuspumba garantii? Enne lõplikku otsust uuri seda kindlasti: ära osta põrsast kotis!

Meie oleme seisukohal, et soojuspumba garantii peab olema täiuslik ja turvaline. Seepärast saad meilt kaheks aastaks tehase täisgarantii ja soovi korral veel viieks aastaks lisagarantii.

Sest mõtleb tulevikule.

Sinu küttesüsteemi hooldavad sertifitseeritud tehnikud

Meil on tegevusload ja sertifikaadid, mida paljudel küttesüsteemi paigaldajatel ei ole. See annab meile pädevuse luua Sinu koju mugav ja ülimalt kulusäästlik küttesüsteem.

Vaata kõiki sertifikaate

Mis vahe on tehase täisgarantiil ja varuosagarantiil?

Tehase täisgarantii korral saad Sa alati ruttu abi. Kui soojuspump on katki ja seadme punane tuli põleb, siis tuleme kohale nii kiiresti, kui saame, hiljemalt 72 tunni jooksul.

Sa oled kindlasti puutunud kokku ka teistsuguste garantii- ja hooldusmeestega. Mõni neist lükkab kliendi seadme remonti kogu aeg edasi. Säärase teguviisi taga on tavaliselt varuosagarantii.

Sel juhul kannatab soojuspumba garantiiajal enamasti klient: ta peab
1. teenindust liiga kaua ootama ja/või
2. mingi osa soojuspumba garantiiremondist ise tasuma.

Saladuskatte all võime öelda, et paljudel Eestis müüdavatel soojuspumpadel ongi ainult varuosagarantii. Seda osavad müügimehed Sulle kindlasti ei räägi.

Eesti seaduste järgi on pretensiooni esitamise aeg kaks aastat, kuid see ei anna Sulle veel garantiid. Enamik soojuspumbamüüjaid räägib, et nad tulevad inimestele vastu ja annavad varuosad tasuta, kuid vahetuse eest peab maksma klient. On ka neid, kes väidavad põhjendamatult, et soojuspump purunes kliendi vale käitumise tõttu. Tehes soojuspumba süsteemidele ka ekspertiise, teame, et niisugused põhjendused on soojuspumba garantiiajal väga sagedased.

Meie oleme enda soojuspumpade hulka valinud ainult need, millel on tehase täisgarantii. Nii suudame pakkuda Sulle kiiret ja kvaliteetset soojuspumba garantiiteenindust.

Viieaastane lisagarantii

Oleme enda toodete kvaliteedis sedavõrd veendunud, et pakume koostöös kindlustusega pärast tehasegarantii lõppu Sinu soojuspumbale kolmeaastast lisagarantiid. Selle eest saadav turvatunne kaalub väikse lisasumma kindlasti üles.

Tehase täisgarantii

Tehase täisgarantii toimib järgmiselt:

• Tehas on koolitanud välja meie inimesed, keda ta usaldab enda soojussüsteeme paigaldama.
• Sellisele paigaldajale väljastab tehas sertifikaadi ja unikaalse paigaldajanumbriga templi.
• Sertifitseeritud spetsialist paigaldab soojussüsteemi ja annab selle Sulle üle, tehes ka soojuspumba kasutamise koolituse.
• Seejärel saad paigaldajalt täidetud garantiiakti, kus on kirjas, kes ja millal soojuspumba paigaldas. Garantiiakt on toimiva tehasegarantii alus.
• Kui soojuspumba garantiiajal peaks seadmega midagi juhtuma, siis saame meie kui ametlikud soojuspumba garantii- ja hooldustehnikud tehaselt Sinu soojuspumbale varuosa ning lisaks sellele varuosa vahetuse ja kohalesõidu raha. Seega oleme Sinu kiirest teenindamisest igal juhul huvitatud. Loomulikult teenindame Sind sama hästi edasi ka siis, kui soojuspumba garantiiaeg on lõppenud.

Soojuspump üksi ei loe, loeb ka paigaldus

Tänapäeva soojuspumbad on kvaliteedi poolest üsna võrdsed. Tegeliku energiasäästu määrab puhtalt küttesüsteemi paigaldus. Vali soojuspumpa ühendama ja seadistama ettevõte, kellel on olemas asjakohased sertifikaadid.

1

Sertifitseeritud paigaldajad

Meie tehnikud on läbinud vajalikud koolitused ning neil on kõik nõutavad sertifikaadid ja litsentsid.

2

Põhjalik eeltöö

Iga maja ja seda ümbritsev maalapp on erinev. Meie kohandame soojuspumbaga küttelahenduse täpselt Sinu kodu tingimuste järgi.

3

Kindel seljatagune

Paigaldame küttesüsteemi nii hästi, et edaspidi näed meid haruharva, kui üldse. Aga vajaduse korral oleme Sinust alati vaid kõne või kirja kaugusel.

Räägi meie hooldusjuhiga

Meile helistades saad suhelda soojuspumba asjatundjaga ega pea kartma müügihai rünnakut.
Hooldusjuht vastab E–R 9–18.

+372 557 8923

Meilt saad tervikliku küttelahenduse, kuhu kuuluvad

• optimaalne projekt
• kindla garantiiga soojuspump
• vajaduse korral põranda- või radiaatorküttesüsteem ning
• oskuslik paigaldus

Vaillant Termolux Honeywell Systemkan Wavin