Meie vastutame | Maasoojus

Täida kalkulaator

Vaata detaile ja maksumust

Räägi eksperdiga

Meile helistades saad suhelda küttesüsteemi asjatundjaga.

Vastame E-R 9-18.00

+372 680 9001

Maasoojus.ee on Vaillant ametlik partner ja garantii tööde teostaja.

Meie vastutame

Kui tellid põrandakütte projekti asjatundjalt, siis tema ka selle eest vastutab. Meie meeskond oskab kauaaegsetele kogemustele tuginedes arvestada sellega, et maja hakkab kütma soojuspump.

Võttes arvesse kõiki vajalikke andmeid, koostame põrandakütte projekti just Sinu kodu jaoks. Andmete täpsus on seejuures ülimalt vajalik. Üksnes nii saavad meie insenerid teha projekti, mis tagab toas Sinu soovitud temperatuuri, kasutades võimalikult jahedat pealevooluvett.

Vajaduse korral võime seejuures paigaldada ühele ruutmeetrile kuni 20 meetrit põrandaküttetoru. See tagab väga väikse küttekulu ning mugava ja sooja elukeskkonna.

Meie kulutõhusate küttelahenduste musternäide on 650 m2 maja, kuhu rajasime säästliku küttesüsteemi. Hoone asub mere ääres ja on väga suurte aknapindadega. Maja ainuke kütja on maasoojuspump, mis soojendab ka majas asuva basseini vett. Põrandakütte pealevoolu temperatuur on –23 °C temperatuuril ainult +35 °C. Tänu sellele on maja suurim kuu küttearve olnud kõigest 512 eurot.

Share this warmth with your friends.Avalda arvamust või küsi eksperdilt


Meilt saad tervikliku küttelahenduse, kuhu kuuluvad

• optimaalne projekt
• kindla garantiiga soojuspump
• vajaduse korral põranda- või radiaatorküttesüsteem ning
• oskuslik paigaldus

Vaillant Termolux Honeywell Systemkan Wavin