Energiapartner: külm ilm tekitab säästuhuvi | Maasoojus

Täida kalkulaator

Vaata detaile ja maksumust

Räägi eksperdiga

Meile helistades saad suhelda küttesüsteemi asjatundjaga.

Vastame E-R 9-18.00

+372 680 9001

Maasoojus.ee on Vaillant ametlik partner ja garantii tööde teostaja.

Energiapartner: külm ilm tekitab säästuhuvi

Viimase nädala külm ilm on tõstnud hüppeliselt kinnisvaraomanike huvi erinevate energiasäästu lahenduste vastu, teatas energiasäästu insenerteenuseid pakkuv ettevõte Energiapartner.

Ettevõtte tegevjuht Mikk Saar ütles, et võrreldes tavapäevadega saab Energiapartner umbes kolm korda rohkem päringuid ja tellimusi. Peamiselt tuntakse huvi energiaauditite ja termograafia vastu, aga palju on ka konkreetseid projekteerimise tellimusi hoonete soojapidavuse tõstmiseks või küttesüsteemi ümberehitamiseks. Mitmeid pöördumisi on laekunud ka seoses katuste soojustamisega.

«Külm ilm mõjub energiasäästu lahendusi pakkuvatele firmadele omamoodi reklaamikampaaniana, sest just sel ajal tulevad hoonete ja eramute puudused eriti teravalt esile,» märkis Saar.

Ta lisas, et külmad ilmad näitavad hästi ära kitsaskohad ning projekteerimine ja rahastamiseks lahenduse leidmine võtavad omajagu aega. Seetõttu on parim aeg küttesüsteemide ümberehitusteks või hoonete soojustamiseks väljaspool aktiivset kütteperioodi ehk alates hiliskevadest. «Täna alustades jõuab ettevalmistused õigeks ajaks tehtud,» sõnas spetisalist.

Saar prognoosis suurema energiaauditeerimise huvi jätkumist kuni märtsi lõpuni, kui ere päike tõstab ka vajadust paremate jahutus- ja ventilatsioonilahenduste järele, seda eriti suure klaaspinnaga ning päikesele avatud kontorihoonetes.

Allikas: e24.ee ( 2012 )

Share this warmth with your friends.Avalda arvamust või küsi eksperdilt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-gaMeilt saad tervikliku küttelahenduse, kuhu kuuluvad

• optimaalne projekt
• kindla garantiiga soojuspump
• vajaduse korral põranda- või radiaatorküttesüsteem ning
• oskuslik paigaldus

Vaillant Termolux Honeywell Systemkan Wavin