Betoonpõrandaküte | Maasoojus

Täida kalkulaator

Vaata detaile ja maksumust

Räägi eksperdiga

Meile helistades saad suhelda küttesüsteemi asjatundjaga.

Vastame E-R 9-18.00

+372 680 9001

Maasoojus.ee on Vaillant ametlik partner ja garantii tööde teostaja.

Betoonpõrandaküte

Oleme juba aastaid kindlaks jäänud ühele betoonpõranda kütte paigaldusviisile. Võtame enda koostatud põrandakütte projektil eesmärgiks võimalikult madala pealevooluvee temperatuuri ning võimalikult väikese pealevooluvee ja tagastusvee temperatuuri erinevuse. Mida väiksem on nende kahe erinevus, seda suurem on sääst.

Kuna enamik meie projekteeritud ja paigaldatud küttesüsteeme kasutab soojuspumpa, lähtume põrandakütte projekti tehes eeldusest, et pealevoolu temperatuur ei tohi minna –23 °C välistemperatuuril kõrgemaks kui +35 °C.

Seepärast soovitame kliendil alati valida komposiit toru 16 mm põrandaküttetoru, mida saab vajaduse korral hästi tihedalt paigaldada. Oleme enda kogemuse ja projektidega lükanud ümber paljud müüdid. Näiteks arvatakse, et suure aknapinna korral (sel juhul vajatakse sooja väga palju) tuleb akna alla kindlasti lisaks paigaldada puhurkalorifeerid.

Meie kogenud insenerid on säärased objektid lahendanud ilma kalorifeerideta. Esiteks ei paigalda me kunagi põrandaküttetoru betoonivõrgu külge (kui klient just ise seda ei soovi), vaid paigutame põrandaküttetoru otse vahtplastile, kasutades kinnitusrelsse.

Põrandaküttetoru paigaldades ei kasuta me ka sidumistraati, mis võib toru vigastada. Selle asemel kinnitame toru vahtplasti külge paigaldusklambritega. Seejärel läheb torudele peale armatuurvõrk. Nii saavutame tulemuse, kus põrandaküttetorude peal olev betoon on võimalikult paks ja hoiab seega paremini soojust.

Share this warmth with your friends.Avalda arvamust või küsi eksperdilt


Meilt saad tervikliku küttelahenduse, kuhu kuuluvad

• optimaalne projekt
• kindla garantiiga soojuspump
• vajaduse korral põranda- või radiaatorküttesüsteem ning
• oskuslik paigaldus

Vaillant Termolux Honeywell Systemkan Wavin