Kirjuta eksperdile

Räägi eksperdiga

Meile helistades saad suhelda küttesüsteemi asjatundjaga ega pea kartma müügihai rünnakut.

Vastame E-R 9-18.00

+372 680 9001

Maasoojus.ee on Vaillant ametlik partner ja garantii tööde teostaja.

Küsimustele on alati vastused

Ei ole olemas rumalaid küsimusi, seega küsi julgelt kui ei leia siit vastust. Aitame hea meelega.

Asjalikud küsimused, väärilised vastused

Kuidas Twin soojuspump töötab

Küttes maja ja soojendades tarbevett väga ökonoomselt, võtab maasoojuspump energiat pinnasest või veekogust.

Ventilatsioonisoojuspump töötab samuti justkui unelm, säästes korraga nii loodust kui ka raha. Seepärast on seade Rootsis ja Soomes praegu peaaegu igas uues majas. Ka Eestis on ventilatsioonisoojuspump võitnud juba suure poolehoiu.

Enamasti on need kaks kasulikku süsteemi lahendatud majas eraldi. Kuid Euroopa juhtiv soojuspumbatootja Bosch Thermotechnik on ühendanud maasoojuspumba ja ventilatsioonisoojuspumba üheks erakordseks lahenduseks: soojuspump Twin kasutab kütteallikana nii majast õue ventileeritava õhu soojust kui ka maasoojust.

• Läbi õhutusklappide tuleb majja värske õhk, mille radiaatorid ja (või) põrandaküte üles soojendavad. Värske õhu võib tuua majja ka eraldi imedes ja lisaseadmega ette soojendades.

• Tarbitud õhk juhitakse ruumidest tõmbeventiilide kaudu Twini soojuspumpa, mis kasutab ära kogu õue suunduva õhu soojusenergia.

• Lisaenergiat ammutab Twin maasoojusest.

Kus saab Twini soojuspumpa kasutada

Twin on iseenesestmõistetav lahendus, kui ehitad uut maja. See ühendab ventilatsioonisoojuspumba kompaktsuse ja soodsa hinna maasoojuspumba suure säästuga.

Lahendus nii eramusse kui ka kortermajja

Twin sobib kuni 5000 m 2 suurusesse eramusse. See küttelahendus säästab energiat samas suurusjärgus nagu maasoojuspump, kusjuures süsteem on märkimisväärselt soodsam kui kahe eraldi seadme (ventilatsioonisoojuspumba ja maasoojuspumba) soetamisel.

Nüüdseks on Maasoojus.ee toodet edasi arendanud ja lisandunud on UUS Twin. See soojuspump sobib tänu 100 kW väljundvõimsusega kompressorile juba suuremasse majja.

Twini lahendusi saab rakendada ka päris suurtes (üle 5000 m 2 ) majades: Eestis oleme paigaldanud kuni 100 kW väljundvõimsusega Twini soojuspumpasid.

Sobib ka pisema krundi ja väikse siseruumi korral

Üks Twini suur eelis on võimalus ammutada maasoojust kompaktkollektoriga. Eriti linnas, kus krundid on väiksed, on see sageli ainus võimalus maasoojuspumpa kasutada. Keskmise (u 150 m 2 ) maja puhul on vaja krundilt leida kompaktkollektori rajamiseks vaba ruumi kõigest 20–40 m 2 . See maa on kümme korda väiksem võrreldes tavalise horisontaalkollektori alaga.

Kuna Twini soojuspump sarnaneb mõõtmetelt külmkapiga, on sellele lihtne majas kohta leida.

Miks eelistada Maasoojus.ee lahendust

1. Meilt saad koos kvaliteetse Twini soojuspumbaga asjatundliku ventilatsiooni- ja küttesüsteemi projekteerimise ning paigalduse, mis tugineb kogemusele:

• oleme Bosch Thermotechnik partnerina tegutsenud alates 1999. aastast ning paigaldanud juba üle 2000 Twini soojuspumba;

• meil on kõik tööks vajalikud sertifikaadid ja litsentsid.

2. Anname Sulle kindla seljataguse, milleks on

• meie ekspertide pidev valmisolek nõustada ja aidata;

• kaheaastane tehasegarantii;

• 5-aastane paigaldusgarantii;

• viieaastane lisagarantii;

• 20-aastane varuosasaadavuse garantii.

Tule tutvu Twini näidislahendusega

Peale eramute oleme viimasel ajal kasutanud Twini soojuspumpasid ka korrusmajade ventilatsioonilahendustes. Säravaid näiteid on paari aasta jooksul kogunenud juba hulganisti: näiteks Sõpruse pst 202, Vilde tee 53 ja Sütiste tee 24 Tallinnas, Roosi tee 8 Viimsis ning Pärna tee 3 Viljandi lähedal Uusnas.

Suurt rõhku oleme pannud ka nende süsteemide automaatikale. Kõiki meie viimaseid Twini lahendusi saab interneti kaudu jälgida ja reguleerida. Ka tulusid ja kulusid näeb majahaldaja iga päev arvuti või nutitelefoni vahendusel.
kasuta võimalust ja tutvu suurepärase Twini soojuspumba lahendusega Viljandi lähedal Uusnas!

Selleks helista meile telefonil +372 680 9001.

Meilt saad tervikliku küttelahenduse, kuhu kuuluvad

• optimaalne projekt
• kindla garantiiga soojuspump
• vajaduse korral põranda- või radiaatorküttesüsteem ning
• oskuslik paigaldus

Vaillant Termolux Honeywell Systemkan Wavin